Poligamia pewnej bluzki w kratkę vichy

Poligamia pewnej bluzki w kratkę vichy

Czy nosicie rzeczy, które macie w szafie w mono-zestawach? Czy na przykład jedna bluzka plus tylko jedne spodnie w parze? Mam nadzieję, że nie. Przecież ubrania są stworzone do poligamii XD

Ideałem są trójkąty, czyli takie połączenia, kiedy do każdej rzeczy możesz dopasować minimum trzy inne ze swojej szafy. I tak jedne spodnie powinny pasować do minimum trzech topów, koszul, czy bluzek. A koszula z co najmniej trzeba dołami. Mogą to być spodnie czy spódnice o różnych wzorach czy typach kroju. Dlatego też u siebie na blogu będę publikować w miarę możliwości różne zestawienia tej samej rzeczy. Często też zobaczycie te same buty, czy torebkę. Bo przecież takie rozwiązanie jest najbliższe rzeczywistości i świadomemu komponowaniu własnej garderoby. Inaczej można tylko utopić się w morzu trendy ciuszków w monogamicznych zestawieniach.

Dziś bohaterką została niemal patriotyczna bluzka w czerwono-białą kratkę vichy.

Połączenie bluzki w kratę z gładkimi spodniami wydaje się być banalne. A ja, znacznie bardziej niż proste banały w modzie, lubię nieoczywiste połączenia. Dlatego zastosowałam tu tak zwany color-blocking, czyli łączenie ze sobą kolorów, które teoretycznie się gryzą, ponieważ są równie mocne i nasycone. W tym wypadku jest to połączenie czerwieni i różu. Dzięki temu prostemu zabiegowi zyskasz mocno przyciągającą uwagę, wyjątkową stylizację codzienną.

koszula_preska

Bluzka i spodnie: PresKA

Buty typu slip-on: Eksbut

Druga propozycja związku dla bluzki w kratę to spódnica typu solejka w biało-niebieskie pasy. Z bluzką noszoną na wierzch będzie doskonałym rozwiązaniem na upały, kiedy lepiej jest, jeśli ubrania nie przylegają za nadto do ciała.

stylove_ewolucje_marta_podrazka

Spódnica: Harmnni

To trzecie wzory kochają wzory. Jest tylko jeden warunek, który musi zostać spełniony, by chemia zagrała. Jest nim harmonia w kolorystyce. Biel bluzki łączy się z bielą wiązanych półbutów w kolorowe kropeczki. Natomiast czerwone i różowe kwiaty na ołówkowej spódnicy idealnie korespondują z kolorami góry. W słoneczny, letni dzień nie zapominamy o okularach przeciwsłonecznych oraz torbie mieszczącej krem przeciwsłoneczny, butelkę wody mineralnej oraz wszelkie niezbędne akcesoria. 

packshot_mood 

Spódnica ołówkowa w kwiaty: Dear John

Trampki: Loft37

Srebrna torba: Piotr Czachor

Okulary przeciwsłoneczne: Brylove

Która z wyżej wymienionych propozycji najbardziej przypadła Ci do gustu? Napisz mi proszę w komentarzu!

Chcesz więcej? Zajrzyj do wpisu z Slow Weekendowego backstage i zobacz jakie spodnie jeszcze można nosić z tą bluzką.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Facebook Twitter Google+ Pinterest

1 komentarz

  • Karina
    Karina środa, 26 lipiec 2017 07:09 Link do komentarza

    Mi się bardzo podoba pierwsze zestawienie. A jeśli chodzi o łączenie wzorów, to fajne byłoby też połączenie tej bluzki z dołem w czerwono białe paski albo groszki. Lubię tak!

Skomentuj